Stilistlik Eğitimleri

Kariyer Eğitim Kurumlarının imkanları ile öğrenciler global trendleri takip ederek trend sonuçlarını sektörün ihtiyaçlarına göre yorumlamak ve firmaların koleksiyonlarına güncel müdahaleler yapmanın tekniklerini öğrenirler.

Çizim teknikleri eğitimleri sayesinde daha hızlı ve başarılı tasarımlar ortaya koyma şansına sahip olan stilistler firmaların önemli departmanlarında yer almaktadırlar.

Her ürünün Pazar değerini bilir ve gerek kendi markası gerekse bağlı olduğu firmanın sezonluk koleksiyonlarına yön vererek farklılıklarını gösterme olanağına sahiptirler.

Kumaş bilgisi, renk bilgisi ile birlikte yaratıcılığını her zaman geliştiren stilistler daima güncel ve dünyanın eğilimlerini takip etmek durumundadırlar.

Öğrenciler koleksiyon çalışmasında ekip uyumunun önemini bilmenin farkındalığını özümsemiş bir eğitim alarak mezun olurlar. Bu şekilde markalarda ekip halinde çalışmanın önemini önceden kavramanın avantajlarını elde ederler.

Kariyer Eğitim Kurumları toplamda başarının ekip halinde çalışabilen, yaratıcılığını eğitim boyunca geliştiren, sektörün ihtiyaçlarını karşılayan, çizim ve bilgisayar bilgisini aşılayan bir eğitim ile farklılığını ortaya koymaktadır.

Eğitim, sektör içerisinde söz sahibi olmuş ve kendini ispatlamış bir çok ünlü isimle, gerek tasarım dünyası gerekse sektör yöneticileri olsun bu alanda seminerler, toplantılar düzenleyerek öğrencilerin hayata atılmalarında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktadır.

Kariyer Eğitim Kurumları sektöre kazandırdığı öğrenciler ile birlikte 31 yıllık eğitim deneyimine dayanarak moda dünyasında söz sahibidir.