MEB Sertifikalı Bilgisayarlı Stilistlik (Moda'da Photoshop ve Illustrator) Kursu

Kariyer Eğitim Kurumları olarak; stilist olmayı hedefleyen öğrencilerimizin, alacakları eksiksiz ve sektör odaklı eğitimleriyle, yaratıcı yönlerini geliştirip, tasarım alanındaki tüm süreci sorunsuz ve kreatif şekilde yürütecek profesyonel stilistler olmaları için çalışmaktayız.
MEB Sertifikalı Bilgisayarlı Stilistlik (Moda'da Photoshop ve Illustrator) Kursu
MEB Sertifikalı Bilgisayarlı Stilistlik (Moda'da Photoshop ve Illustrator) Kursu
MEB Sertifikalı Bilgisayarlı Stilistlik (Moda'da Photoshop ve Illustrator) Kursu

Ücretsiz Bilgi Al

Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.
MEB Sertifikalı

Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator (Bilgisayarlı Stilistlik) Eğitimimizin Amacı

Günümüz dünyasının dijitalleşmesi sonucu moda alanında kariyer yapmış veya kariyer yapmak isteyen herkesin mesleklerini dijital platformlarda da gerçekleştirmeleri sektörde büyük bir ihtiyaç ve zorunluluk haline gelmiştir.

Elde, manuel çizim veya kalıp çıkarma teknikleri her ne kadar bu alanda işin temeli olsa da birçok firma artık bu tekniklerini bilmenin üzerine aynı zamanda dijital platformlarda da kullanabilme yeteneğini çalışanlarında aramaktadır.

Moda Tasarımı, Stilistlik, Modelistlik gibi eğitimlerimizden elde edeceğiniz bilgileri bilgisayarlı eğitimlerimize de katılarak dijital platformlarda kullanma becerisi kazanabilirsiniz.

Elde yapılan teknik çizimleri ve bütünsel koleksiyon tasarımlarını dijital ortamda Photoshop & Illustartor programlarında oluşturabilecek teknik donanıma ve pratikliğe sahip olarak kendinizi sektöre eksiksiz şekilde hazırlayabilirsiniz.

E-Devlet Kayıtlı SertifikaE-Devlet Kayıtlı SertifikaMEB Onaylı SertifikaMEB Onaylı Sertifika

Eğitim İşleyişi

Sektör tecrübesine sahip ve eğitim alanında uzman eğitmenlerimizin anlatımı ve yönlendirmesi eşliğinde, sektör odaklı eğitim içeriğimizle, kurumumuzun tam donanımlı sınıflarında gerçekleştirdiğimiz yüz yüze derslerimizi, geliştirdiğimiz çeşitli yarışmalar, projeler ve ödevlerle destekleyerek tam kapsamlı bir eğitim işleyişi sağlamaktayız.

Bilgisayarlı Stilistlik (Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator) Eğitimimizi Tamamladığınızda

Bilgisayarlı Stilistlik (Moda Tasarımında Photoshop ve Illustrator) eğitimimizi başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı resmi “Moda Tasarımında Photoshop ve Illustrator Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

1990 Yılından Günümüze
Devasa Mezun Ağı
Profesyonel Mesleki Eğitim

Bilgisayarlı Stilistlik Programında Kariyer Fırsatları

 • Bilgisayarlı Stilistlik (Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator) eğitimi, bir Moda Tasarımcısının veya Stilistin kendisini geliştirmesi ve tasarım kariyerinde ilerleyebilmesi için oldukça önemli bir eğitimdir.
 • Moda ve Tekstil alanlarındaki büyük ve kurumsal firmaların nerdeyse hepsi tasarımcılarından kesinlikle Bilgisayarlı Stilistlik (Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator) programlarını bilmesini istemektedir.
 • Moda Tasarımı veya Stilistlik eğitimimizin üzerine, Bilgisayarlı Stilistlik (Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator) eğitimimizi tamamlayan öğrencilerimiz, kurumsal marka ve firmalarda çok daha rahat şekilde pozisyon bulmaktadırlar.
 • Kendi markalarını oluşturmak isteyen öğrencilerimizin de, moda tasarımı veya stilistlik eğitimlerimizden sonra Bilgisayarlı Stilistlik (Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator) eğitimimizi alması, kuracağı markayı çok daha verimli ve efektif şekilde yönetmesine yardımcı olur.

Bilgisayarlı Stilistlik (Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator) eğitimimizi tamamlayan öğrencilerimiz, kendilerini geliştirmenin vermiş olduğu avantajla birçok pozisyonda görev alabilirler.

Bilgisayarlı Stilistlik Eğitimi İçeriğimiz

Photoshop Eğitim İçeriği

Photoshop programı piksel tabanlı tasarım programıdır. Hazır çalışmalar üzerinde kesme, kopyalama, renklendirme, desen, baskı hazırlama gibi uygulamalar üzerinde çalışılır.

 • Adobe photoshop’a giriş
 • Seçim araçlarını kullanma
 • Temel desen çeşitleri oluşturma
 • Temel baskı çeşitleri oluşturma
 • Storyboard ve colorboard hazırlama
 • Artwork
 • Filtreleme yöntemleri
 • Renk modları
 • Efekt çalışmaları
 • Dijital kolaj çalışmaları
 • Dijital hikaye panoları oluşturma
 • Artistik çizim uygulamaları
 • Koleksiyon teması oluşturma

Illustrator Eğitim İçeriği

Illustrator programı vektör tabanlı gelişmiş çizim araçlarına sahip asarım programıdır. Illustrator programı ile profesyonel çizim ve tasarım tekniklerinin detayları üzerinde çalışılır.

 • Adobe illustrator’e giriş
 • Çizim aracı ve renk paleti kullanımı
 • Brush ve stroke panelleri ile kişisel dikiş kitaplığı oluşturma
 • Swatch hazırlama
 • Metin aracı ve sembol aracının kullanımı
 • Üretim föyü oluşturma
 • Aksesuar çizimleri
 • Siluet çizimleri
 • Baskı ve nakış tasarımı
 • Kumaş desen tasarımı

Eğitim içeriklerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Evin Korkmaz Moda Tasarım ve Master Class Öğrencisi

Evin Korkmaz

Moda Tasarım ve Master Class Öğrencisi

Merhaba, ben Evin Korkmaz. Bakırköy Kariyer Eğitim Kurumları moda tasarımı bölümünden mezun oldum ve sonrasında Masterclass eğitimlerine katıldım. Eğitim süresi boyunca kendime yeni modeller hazırlayıp diktim ve bu süreçte çok keyif aldım. Kaliteli eğitim sayesinde moda dünyasına bir adım altmış oldum. Eğitim süresince öğretmenlerime, en çok da beni sabırla dinleyen ve iş konusunda çok büyük yardımcı olan Şebnem Kurtiş ’e sonsuz teşekkürlerimle.. Şu an Nişantaşı’nda Sultan Gadimbaylı ’nın yanında tasarım asistanı olarak çalışıyorum ve işimi çok seviyorum. Tekrar Kariyer ailesine teşekkürlerimle!

Devamını Oku
Özge Mut Modelistlik ve Stilistlik Öğrencisi

Özge Mut

Modelistlik ve Stilistlik Öğrencisi

Kariyer Eğitim Kurumları şubelerimizden modelistlik ve stilistlik eğitimi alıp başarılı şekilde mezun olan eski öğrencimiz ve Moda Tasarımcısı Özge MUT , kurumumuzdan aldığı eğitimlerden sonra hayalini kurmuş olduğu STILINFINITE by Özge MUT markasını kurmuş ve çok başarılı olmuştur. Öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmesi ve başarılı olması kurumumuzun kuruluş felsefesi ve en büyük amacıdır. Bu nedenle değerli mezunumuz Özge MUT ’u tebrik ediyor ve kariyerinde başarılar diliyoruz. Sizleri de moda ve güzellik alanında kariyer hayallerinizi beraber gerçekleştirmek için Kariyer Eğitim Kurumları’na bekliyoruz.

Devamını Oku
Esra Gürses Moda Tasarım Öğrencisi

Esra Gürses

Moda Tasarım Öğrencisi

18 Mart Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Okulumu bitirdikten sonra modaya olan ilgimden dolayı moda tasarımı eğitimi alıp tasarımcı olarak yoluma devam etmek istedim. Uzun süren araştırmalarım sonucu Kariyer Eğitim Kurumları ’nda verilen eğitimin bana en doğru eğitim olduğunu fark ettim. 12 ay moda tasarım eğitimi yanı sıra 3 ay styling eğitimi alarak kendi markamı ShowroomTr'yi kurdum. 

Önce yaptığım tasarımları sektördeki styling yapanlar ile paylaşıp çekimlerde ve davetlerde ünlü isimlere giydirdim ve bu aşamada markamın bilinirliğini arttırdım. Daha sonra internet üzerinden yapmaya başladığım satışlar sonrası kendi adımı taşıyan Esra Gürses haute couture markası ile kendi butiğimi açtım. Kariyer Eğitim Kurumları ’na meslek hayatıma kattığı değerden dolayı teşekkür ederim.

Devamını Oku