İstanbul’da Makyaj (Make Up) Eğitimini Nereden Alabilirsiniz?

İstanbul'da Makyaj (Make Up) Eğitimini Nereden Alabilirsiniz?

  ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  Güzellik ve kozmetik sektörü her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Farklı iş kollarını bünyesinde toplayan bu sektör, aynı zamanda, estetik ve güzelliğin ön planda olduğu her piyasada kendine uygulama alanı buluyor. Bu gelişmelerin bir sonucu olarak sektörde yetenekli ve bilgili uzman açığı ortaya çıkıyor.

  Kariyer Eğitim Kurumları olarak 30 yılı aşan tecrübemizle, kozmetik alanında kendini geliştirmiş, teorik ve pratik bilgiye hakim, özgüvenli uzmanlar yetiştirmek amacıyla nitelikli eğitim programları düzenliyoruz. Bu programlardan biri olan İstanbul makyaj kursu 3 ay boyunca temelden ileri seviyeye kadar tüm bilgileri kapsayan bir eğitim imkanı sağlıyor.

  Makyözlük kursu İstanbul eğitimlerimiz sabah ve öğle olarak iki ayrı gruba ayrılıyor. Dilerseniz hafta içi veya hafta sonu bir gün olacak şekilde eğitimlere katılabilirsiniz. Bu sayede zaman sınırlaması olan katılımcılarımız dahil olmak üzere tüm öğrencilerimizin bu prestijli eğitimden faydalanmasını hedefliyoruz.

  Öğrencilerimize kolay ulaşılabilir, aynı zamanda kaliteli eğitimi sağlamak için her ihtiyacı göz önünde bulunduruyoruz. Makyözlük eğitimi İstanbul içinde Bakırköy, Kadıköy ve Nişantaşı şubelerimizde gerçekleştiriliyor. İstanbul’un en merkezi semtlerine konumlandırılmış şubelerimizde düzenlenen make up kursu Anadolu ve Avrupa yakası ilçelerinden katılmak isteyen öğrencilerimiz için eşsiz bir fırsat olarak öne çıkıyor.

  Makyaj (Make Up) Eğitiminde Neler Öğrenebilirsiniz?

  İstanbul makyaj eğitimi kursunda güzellik sektörünün her alanına hitap eden eğitimler sunuluyor. Cilt tipleri ve deri yapısı hakkında en temel bilgileri öğrenebileceğiniz eğitim programı, pek çok makyaj türü hakkında da kapsamlı bilgiler içeriyor. Kurs süresince yüz şekillerine uygun makyaj teknikleri, baz makyaj, eyeliner, gündüz makyajı, gece makyajı, gölgeli makyaj, aqua ve porselen makyaj, gelin makyajı, Arap ve Hint makyajı, TV ve sinema makyajı, defile makyajı, fantastik (tiyatro) makyajı gibi alanlarda eğitimler veriyoruz.

  Sektörde yetkinliğini belgelemek isteyen tüm uzmanların tamamlamak istediği make up kursu İstanbul şubelerimizde sizi bekliyor. Kursu tamamlayıp eğitim sonunda yapılan sınavlarda başarılı olan öğrenciler, “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanıyor.

  Kariyerinize yön vermek adına bu eğitimden faydalanmak isterseniz hemen (0212) 296 30 77 numaralı telefondan kurumumuzla iletişime geçebilir, eğitimler ve katılım koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Tags: No tags

  Add a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *