Modanın Yeni Yıldızları Bu Defilede Parlıyor | Kariyer Eğitim Kurumları


Moda sektörünün profesyonelleri, iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçkin konuklar modanın yeni yıldızlarını desteklemek için Kariyer Fashion A/W 2016-2017 de buluşuyor..

Gelenekselleşmiş ve her yıl yepyeni sürprizlerle gerçekleştirilen Kariyer Fashion Show defilesinin Moda Direktörlüğünü başarısını dünyaya kanıtlamış dev isim Özlem Süer üstleniyor. Koreografisi ise Türkiye’nin en önemli koreografı Yasin Soy’un imzası taşıyor.

Moda bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan A/W 2016-2017 koleksiyonunun styling çalışmasını Mert Yemenicioğlu üstlenirken, saç tasarım direktörlüğünü ise Suat Tekten önderliğinde Kariyer Eğitim Kurumları’nın kuaförlük bölümü öğrencilerine emanet ediliyor.

1989 yılından itibaren Modasektörüne yenilikçi bir yaklaşımla eğitim faaliyetleri yürüten Kariyer Eğitim Kurumları, öğrencilerini görkemli bir defile ile mezun ederek Moda dünyasının beğenisine sunacak. 19 Ocak Salı Akşamı Wow Otel Convention Center da gerçekleşecek olan defilede Moda Tasarımı öğrencileri kendi tasarımlarını sergileyerek adeta bir moda şöleni yaşatacak.

2016-2017 sonbahar/kış trendlerinden yola çıkarak hazırlanan koleksiyon Artısanal, Marshmallow Colours, Muse (Skin to Skin), Sporty Space olmak üzere 5 farklı temada modaseverlerin karşısına çıkacak.

Modanın Yeni Yıldızlarını alkışlamak ve bu muhteşem defilede yerinizi almak için şubelerimizden davetiyenizi temin edebilirsiniz. Bilgi için: 0212 296 30 77