Eğitim

Estetisyenlik, Kozmetik ve Cilt Bakım Sektöründe En İyilerden Olun

Kariyer Eğitim Kurumları, 30 yılı aşan tecrübesiyle güzellik sektöründe kendini kanıtlamış en prestijli kurumlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Kariyer Eğitim Kurumları, 30 yılı aşan tecrübesiyle güzellik sektöründe kendini kanıtlamış en prestijli kurumlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. İstanbul’un en gözde eğitim kuruluşlarından biri olarak, güzellik uzmanlığı ve estetisyenlik branşında uzman eğitmenler eşliğinde sektörün en iyi güzellik uzmanlığı kursu eğitimlerini düzenlemeyi hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günden beri, titizlikle hazırladığımız programların içeriğinden eğitimlerde yer alan uygulamaların kapsamına kadar her adımda kusursuz hizmet sunmayı ilke ediniyoruz. Bu düşünceden yola çıkarak en iyi cilt bakım eğitimi programlarından biri olmaya aday kurs programımız boyunca verilen eğitimlerde en iyi kalitede ürünlerin kullanılmasına önem veriyoruz. Bunun yanı sıra en iyi estetisyenlik kursu seçenekleri arasında öne çıkan eğitim programımızda son teknoloji ile geliştirilmiş ekipmanlarla sürekli yenilenen günümüz ileri teknolojisine de uyum sağlamayı amaçlıyoruz.

Güzellik uzmanlığı gibi her dönem popüler olan mesleklerde güncel olmanın önemini biliyoruz ve eğitim programlarımızı en kaliteli ürünler ve en yeni teknoloji ekipmanlarla desteklemeye özen gösteriyoruz.

Kariyerinizi Bir Adım İleri Taşıyın

Kariyer Eğitim Kurumları, 30.000’i aşkın mezunuyla, sektörün en köklü, en başarılı ve en profesyonel moda ve güzellik eğitim kurumları arasında gösteriliyor. Son teknoloji cihazları ve popüler eğitmenleri eşliğinde alacağınız eğitim sonrası verilecek sertifika ile iş bulurken referansınız daha güçlü!

Eğitimlerimiz sektörün ihtiyaçları, potansiyel iş kolları, istihdam seçenekleri göz önüne alınarak özenle hazırlanıyor. Bu sayede, kursu tamamlayarak sertifika sahibi olan mezunlarımız güzellik salonları, klinikler, spa merkezleri, hastaneler gibi cilt bakımı ve güzellik hizmeti verilen tüm merkezlerde kolaylıkla iş bulabiliyor.

Güzellik sektöründe çalışmak isteyen ya da uzmanlığını daha ileri taşımak isteyen herkese hitap etmeyi hedefliyoruz. En iyi kozmetik kursu arayanların sıklıkla tercih ettiği Kariyer Eğitim Kurumları olarak Nişantaşı, Bakırköy, Kadıköy ve Şirinevler gibi en iyi ve en merkezi konumlardaki şubelerimizle ulaşım sorununu da ortadan kaldırıyoruz.

Kariyerinize yön verirken sağladığımız eğitimlerle her zaman yanınızdayız. Uzmanlığınıza destek olmak amacıyla Nişantaşı’nda bulunan şubemizde güzellik sektörünün alanında en başarılı isimlerinin katıldığı ücretsiz seminerler düzenliyoruz. Dilerseniz bu hizmetten de yararlanabilir, kurs programından alacağınız faydayı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları