Milli Eğitim Bakanlığınca Onaylı Stilistlik Akademisinden Eğitim Alın

Milli Eğitim Bakanlığınca Onaylı Stilistlik Akademisinden Eğitim Alın

  ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  MEB onaylı stilistlik eğitimi ile siz de uzman bir moda tasarımcısı olmak ister misiniz? Eğer modaya ilgini ve yeteneğiniz varsa Kariyer Eğitim Kurumları olarak sunduğumuz uzmanlık eğitimleri ile siz de stilistlik mesleğine adım atabilir, kendinize yeni ve oldukça yaratıcı bir kariyer edinme şansına sahip olabilirsiniz.

  Tecrübe ile Teknolojiyi Buluşturan Eğitim Programları

  30 yılı aşkın süredir verdiğimiz moda eğitimleri, uzman kadrolarımız ve son teknolojiye göre düzenli olarak güncellenen dersliklerimiz ile Türkiye’nin en iyi MEB onaylı stilistlik kursu olma konusunda iddialıyız. Kalıp çıkarma, kumaş şekillendirme, tasarım ve sektör ile ilgili diğer tüm ayrıntıların yer aldığı müfredatımız ile kursiyerlerimize kurs sonunda kendi koleksiyonlarını hazırlayabilecekleri donanımı kazandırmayı hedefliyoruz. İstanbul’un farklı lokasyonlarında bulunan şubelerimiz ile katılımcılara rahat ulaşım olanakları sunuyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı stilistlik kursu ile siz de Kariyer Eğitim Kurumları’nın 30.000’i aşkın mezunu arasına adınızı yazdırabilirsiniz. Yeni bir kariyer edinmek ya da kendinizi geliştirmek için eğitimlerimize katılabilirsiniz.

  Türkiye’nin En İyi MEB Onaylı Stilistlik Kursu Kariyer Eğitim’de!

  Her dönemin en gözde sektörlerinden olan moda, yeni bir kariyere başlamak isteyenler için her zaman cazip bir alan. Bu alanda başarı sağlamak için ise MEB onaylı stilistlik eğitimi almak, sektöre giriş yapmanın en profesyonel yollarından biri. Kariyer Eğitim Kurumları olarak farklı şubelerimiz ve değişen ders saatlerimizle aktif olarak çalışmakta olan kursiyerlerin katılımlarını da destekliyoruz. Kursiyerlerimize yalnızca tasarım ve üretim aşamalarını değil sektördeki pazarlama dinamiklerini de öğretiyor, böylece stilistlik alanında her aşamada başarı gösterebilecek mezunlar vermeyi amaçlıyoruz.

  Siz de stilistlik, moda tasarımı ve moda sektöründe ayrıntılı bir eğitim almak için Kariyer Eğitim Kurumları’nın Milli Eğitim Bakanlığı stilistlik eğitimi seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu eğitim ile tekstil tasarım ve üretim atölyelerinden büyük fabrikalara, moda firmalarının farklı birimlerinde kariyer sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Uzman eğitmenlerden alacağınız yoğun ders sürecinin sonunda kendi kreasyonlarınızı ortaya çıkarabilir ve kendi markanızı yaratma yolunda girişimlerde de bulunabilirsiniz.

  Dersliklerimizi keşfetmek, eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için başvuru formunu doldurabilir, size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz bize telefon numaralarımızdan ulaşarak eğitimler ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek eğitimler hakkında güncel haberlere erişebilirsiniz.

  Tags: No tags

  Add a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *