Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursu

  ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  Güzellik sektörü her yıl bir öncekinden daha popüler olan meslek kollarından biri. Yeni çıkan teknolojiler, son model bakım cihazları ve gün geçtikçe çeşitlenen güzellik uygulamaları ile sektörde yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Böyle önemli bir meslek kolu iyi eğitimli, donanımlı ve bilgili uzmanlara her daim ihtiyaç duyuyor. Bu noktada Kariyer Eğitim Kurumları Milli Eğitim Bakanlığı güzellik uzmanlığı kursu ile sizlerin her zaman yanında!

  30 yılı aşan eğitim tecrübesiyle hazırlanan MEB onaylı güzellik uzmanlığı kursu, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olacak şekilde hem teorik hem de pratik eğitimlere yer veriyor. Böylece mezunlarımız, program boyunca edindikleri kapsamlı güzellik uzmanlığı eğitimini uygulamalarla da pekiştirme olanağına sahip oluyor.

  Milli Eğitim Bakanlığı estetisyenlik kursu güzellik sektöründe bir adım öne çıkmak isteyen her bireyin tamamlaması gereken eğitimler arasında yer alıyor. Alınan eğitimin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olması ise uzmanlara olan güvenin bir kat daha artmasını sağlıyor.

  MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Kursu Sonrası İş İmkanları Nelerdir?

  1990 yılından bu yana 30.000’den fazla mezunumuzla pek çok eğitimi kaliteden ödün vermeden özenle hazırlıyoruz. Sunduğumuz eğitimlerden biri olan MEB onaylı kozmetik kursu sayesinde mezunlarımızın sektörde kendilerine olan güvenlerini artırmalarını hedefliyoruz.

  Kendini iyi yetiştirmiş, teorik ve pratik bilgiye hakim her güzellik uzmanının dünyanın her yerinde iş sahibi olabileceğine inanıyoruz. Kurs programını tamamlayarak MEB onaylı güzellik uzmanlığı sertifikası sahibi olan tüm mezunlarımız güzellik salonları, hastane ve klinikler, kuaförler, spa merkezleri, manken ajansları, stüdyolar gibi güzellik merkezlerinde geniş iş imkanlarına sahip olabiliyorlar. Bunun yanı sıra MEB onaylı estetisyenlik kursu sonunda alınan sertifika tüm dünyada da geçerliliğini koruyor. Bu sayede mezunlarımız, yerel firmalarda çeşitli iş imkanlarına sahip olurlarken aynı zamanda uluslararası sektörde hizmet veren firmalarda çalışma fırsatını da elde etmiş oluyor.

  Kariyer hedeflerinize en uygun, nitelikli ve yenilikçi eğitim programını sizlerle buluşturmak için yola çıktık. Eğitim süreci, sağlanan olanaklar ve eğitim sonrası iş imkanları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, hemen şimdi kayıt formunu doldurabilir, dilerseniz şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Tags: No tags

  Comments are closed.