Kariyer Fashion Show 2019 Gerçekleşti

  • Moda bölümlerimizde vermiş olduğumuz eğitim sonucunda öğrencilerimiz tarafından hazırlanan;
  1. The Romance of Baroque
  2. ‘90s Hertage
  3. Artful Upcycle
  4. Punk Princibles

İsimli 4 özel koleksiyondan oluşan, Moda direktörlüğünü Hakan Akkaya’nın yaptığı, Styling görevini Anıl Can’ın üstlendiği, Koreografisi Ferhan Aral yönetiminde olan Geleneksel Kariyer Fashion Show ‘Discovery of Change’ defilemiz 4 Aralık Çarşamba 20:00’de Raffles – İstanbul Zorlu Center’da gerçekleşti.

Düzenlendiği her yıl, yılın en büyük moda organizasyonları arasında yerini alan Show’umuzda bu yılda; Türk modasının duayen isimleri ve sektör temsilcileri, Moda sektörü ile ilişkili güzellik, şov ve İş dünyasının ünlü isimleri ‘Kariyer Fashion Show ‘Discovery of Change’ defilemizde kurumumuz tarafından yetiştirilen geleceğin moda tasarımcılarını tanımak ve tanıtmak için bir araya geldi.

Bu özel gecede Hakan Akkaya, Vural Gökçaylı, Cihan Nacar, Çiğdem Akın, Nej, Gökhan Yavaş, Hatice Gökçe ve daha bir çok değerli isim defilemizde bizlerle birlikte oldular.

Müthiş performansı ile Ekin Beril, ışık ve dans şovları ile bu görkemli geceyle öğrencilerimizi mezun ederek moda ve güzellik sektörlerine sunduk.

Defile Galerisi

Tags: No tags

Comments are closed.