Kalıcı Makyaj İçin İstanbul’da Eğitim Akademisi

Kalıcı Makyaj İçin İstanbul'da Eğitim Akademisi

  ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  Estetik ve güzellik sektörü kapsadığı meslek kollarına her geçen gün bir yenisini ekliyor. Yeni moda uygulamalar, son teknoloji ile geliştirilmiş cihazlar ve yeni tekniklerin sayısı arttıkça güzellik sektörüne olan ilgi de aynı oranda artıyor. Bu durum sektörde kalifiye uzman ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

  Kariyer Eğitim Kurumları, kuruluşundan bu yana edindiği tecrübelerle sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırıyor. Binlerce mezun ve 30 yıllık eğitim deneyimi ile en çok tercih edilen kurumlardan biri olarak öne çıkan kurum, güzellik sektörünün her alanında olduğu gibi kalıcı makyaj dalında da var olan donanımlı uzman ihtiyacına yönelik kurslar düzenliyor.

  Kariyer Eğitim Kurumları bünyesinde düzenlenen kalıcı makyaj kursu Anadolu ve Avrupa yakası şubelerinde hizmet veriyor. Bakırköy ve Nişantaşı şubeleri Avrupa yakasından katılım sağlamak isteyen öğrenciler için iki farklı seçenek sunuyor. Kadıköy şubesi ise Anadolu yakasının hemen hemen tüm ilçelerinden kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda bulunuyor.

  Öğrencilerimizin verimli bir eğitim süreci geçirmesine önem veriyoruz. Bu amaçla düzenlediğimiz İstanbul kalıcı makyaj eğitimi sabah ve öğle olmak üzere 2 ayrı gruba ayrılıyor. Böylece kalabalık olmayan sınıflarda konforlu bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

  Kariyer Eğitim Kurumları olarak zaman problemi olan katılımcılarımızı da unutmuyoruz. Microblading kursu İstanbul şubelerimizde eğitim almak isteyen öğrencilerimize hafta içi ya da hafta sonu olacak şekilde haftada bir gün eğitim imkanı sunuyoruz

  Ayrıcalıklı Eğitim İle Hedefinize Daha Yakınsınız!

  Detaycı ve titiz bir bakış açısıyla hazırladığımız eğitim programlarımızın kapsamlı bir içeriğe sahip olmasına özen gösteriyoruz. Bu sebeple kaş kontür kursu İstanbul eğitimlerimiz kaş kontür, 3D ve 6D kıl atım, kalıcı eyeliner ve deepliner, dudak ölçü alma ve çerçeveleme ve canlı model uygulamaları gibi konuları ele alıyor.

  Kariyer Eğitim Kurumları’nın ev sahipliği yaptığı İstanbul kalıcı makyaj kursu 3 ay sürüyor. Eğitimi ve sınavları başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanıyor.

  Kalıcı makyaj alanında uzmanlaşmak, kariyerine bu alanda yön vermek isteyen herkesin katılması gereken microblading eğitimi İstanbul şubelerimizde sizleri bekliyor. Eğitim detayları, şube konumları, katılım koşulları gibi konularda bilgi almak için (0212) 296 30 77 numaralı telefondan kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Tags: No tags

  Add a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *