Kariyer Runway

Kariyer Runway

Kariyer Runway, moda, güzellik, kozmetik, eğitim, defile,moda haftaları,makyaj,kuaförlük, kariyer, sağlıklı yaşam, stil gibi kadına dair bir çok konunun yer aldığı, 2014 yılında yayın hayatına başlayan bir portaldır.

Hedefimiz, moda ve güzellik ana başlıklarında yer alan her konuda okuyucularımıza moda ve güzellik kültürünü aşılayacak içerikler sunmaktır. Özgün içeriklerle güncel haberleri takip etmeyi kolay ve keyifli kılmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Visual Merchandising - KariyerVM

Kariyer Visual Merchandising - KariyerVM

Kariyer Visual Merchandising - KariyerVM; 30 senelik tecrübesiyle sektörün duayen isimlerinden Erdal Güvenç ile GÖRSEL MAĞAZACILIK ve VİTRİN YÖNETİMİ programının resmi sayfasıdır.

Kariyer Neocol

Kariyer Neocol

NEOCOL; Emre Erdemoğlu ile Koleksiyon Planlama ve Oluşturma program mezunlarının bitirme projelerinde oluşturdukları koleksiyonların markasıdır.

Kariyermakeup

Kariyermakeup

11 hafta süreli makyaj eğitimi ile sektörün istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanıma sahip makyaj uzmanları yetiştiren, Kariyer Eğitim Kurumları Makyaj bölümü öğrencilerimizin çalışmalarının yer aldığı özel instagram sayfamız.