İstanbul’un En Köklü Güzellik Uzmanlığı Akademisinde Eğitimlere Katılın

İstanbul'un En Köklü Güzellik Uzmanlığı Akademisinde Eğitimlere Katılın

  ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  Güzellik sektörü şüphesiz her daim talep gören ve gün geçtikçe daha da gelişen popüler alanlardan biri. Sektör geliştikçe, kalifiye uzman ve donanımlı merkez ihtiyacı da her geçen gün artıyor. Bu ihtiyaca karşılık 30 yılı aşan tecrübe ve 30.000’den fazla mezunumuzla sektörün önde gelen moda & güzellik mesleki eğitim kurumu olarak estetisyenlik, kozmetik, cilt bakımı gibi konularda kapsayıcı eğitimler sunuyoruz. Kariyer Eğitim Kurumları bünyesinde düzenlediğimiz İstanbul güzellik uzmanlığı eğitimi ile ilgili hem teorik hem pratik bilgileri kapsamlı bir şekilde bir arada vermeyi amaçlıyoruz.

  Düzenlediğimiz programla öğrencilerimizin güzellik uzmanlığı alanında yetkin birer profesyonel olabilmesi için detaycı olmayı ilke ediniyoruz. Sektörün ihtiyaçlarına, iş potansiyeline ve farklı kariyer hedeflerine göre belirlenmiş nitelikli müfredatımız sayesinde tüm katılımcılara hitap etmeyi başarıyoruz.

  İstanbul kozmetik kursu arayanlara hitap eden, temelden ileri seviyeye kadar eksiksiz ve özenle hazırlanmış eğitim programımız 6 ay sürüyor. Program içerisinde cilt ve vücut bakımları, temel masaj, temel makyaj, epilasyon ve depilasyon, zayıflama gibi pek çok güzellik uzmanlığı alanı ile ilgili önemli konu başlıkları ve bilgiler yer alıyor.

  Güzellik Uzmanlığı Eğitimi ile Kariyerinize Yön Verin

  İstanbul estetisyenlik eğitimi seçenekleri arasında öne çıkan eğitim boyunca dersler %50 teorik, %50 uygulamalı olacak şekilde gerçekleştiriliyor. Böylece, mezunlarımız güzellik uzmanlığı sektöründe donanımlı, kendine güvenen birer profesyonel olarak kariyerlerine devam edebiliyor. Eğitim süresince edindikleri teorik ve pratiğe yönelik bilgiler sayesinde mezunlarımız, iş hayatında hızlı bir başlangıç yapabiliyor ve kariyerlerinde emin adımlarla ilerleyebiliyor. Eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz güzellik merkezlerinde, kuaför ve güzellik salonlarında, spa merkezlerinde, kısacası cilt bakımı hizmeti verilen her yerde rahatlıkla iş bulabiliyor.

  Program kapsamında eğitimler, sabah ve öğle olarak iki gruba ayrılıyor. Ayrıca, zaman problemi olan katılımcılar için ise haftada iki gün olacak şekilde hafta içi ya da hafta sonu eğitim seçenekleri sunuluyor. Güzellik akademisi İstanbul merkezli bir eğitim programı olup eğitimlerimiz Bakırköy, Kadıköy ve Nişantaşı şubelerimizde gerçekleşiyor. Bu sayede, tek bir şubeye bağlı kalmadan size en yakın yerden eğitimlere katılabilir, sektöre bir adım önde başlayabilirsiniz.

  Siz de İstanbul cilt bakım kursu seçenekleri arasından kendinize uygun olanı arıyorsanız eğitimler ve katılım koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için (0212) 296 30 77 numaralı telefondan kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Tags: No tags

  Add a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *