İstanbul’da Stilistlik Eğitimi Nereden Alırım Diyorsan Dikkat

İstanbul'da Stilistlik Eğitimi Nereden Alırım Diyorsan Dikkat

  ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  Modaya ilginiz varsa bu ilgiyi yetenekleriniz ile birleştirerek yepyeni bir kariyere sahip olabilirsiniz. İstanbul stilistlik eğitimi seçenekleri, size moda tasarımı ile ilgili tüm aşamalarda profesyonel olma olanağı sağlıyor. Üretim ve tasarımın en temel aşamaların sektörde ayakta kalmak için gerekli ipuçlarına kadar pek çok ayrıntının sunulduğu dersler ile siz de keyifli ve yaratıcı, yeni iş fırsatlarına sahip olabilirsiniz!

  Kariyer Eğitim Kurumları olarak moda sektörünün tüm aşamalarında profesyonel hizmet verebilecek mezunlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. İstanbul’un farklı noktalarında bulunan şubelerimizde uzman kadrolarımız ile verdiğimiz hizmetler ile mezunlarımızın kendi girişimlerini ortaya çıkarabilmeleri ya da sektörün dikkat çeken üretim ve satış alanlarında iş imkanlarına erişebilecek seviyeye gelmelerini amaçlıyoruz.

  Stilistlik kursları ile size 10 ay sürecek etkili bir eğitim sunuyoruz. Teknik çizim, kalıp çıkarma, tasarım ve üretim süreçleri ile ilgili tüm konuların yer aldığı geniş müfredatımız ile İstanbul stilistlik kursu, moda tasarımı kariyeri edinmek için etkili bir seçim olma özelliği gösteriyor. 

  İstanbul’un farklı lokasyonlarında sabah ve öğlen olmak üzere iki grup seçeneği ile katılabileceğiniz eğitimlerde moda tasarımı ile ilgili tüm ayrıntıları A’dan Z’ye öğrenebilirsiniz. Teknik çizim, kalıp çıkarma, desen ve baskı teknikleri, giydirme ve siluet gibi aşamalarda uzmanlaşabilirsiniz. Bütün bu eğitimler sayesinde kurs sonunda kendi koleksiyonunuzu hazırlayacak donanıma sahip olabilirsiniz.

  İstanbul’un Tüm Noktalarından Eğitimlere Kolay Erişim İmkânı!

  Bakırköy stilistlik eğitimi ve Nişantaşı stilistlik eğitimi İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden kursiyerlerimiz için geniş imkanlar sunuyor. Ayrıca Şirinevler stilistlik kursu da yine Avrupa yakasında uzman kadrolarımız tarafından verilen eğitimlere katılabileceğiniz önemli bir lokasyon.  Anadolu yakasında Kadıköy stilistlik kursu önemli bir merkez haline geliyor. Hafta içi ve hafta sonu seçenekleri olmak ile birlikte haftada iki gün devam eden eğitimlere size en uygun şubemizde katılarak siz de kaliteli eğitime kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

  Eğitimlerimiz ile ilgilil ayrıntılı bilgi için bize (0212) 296 30 77 numaralı telefondan ulaşabilir, dilerseniz sosyal medya hesaplarımızı takip ederek eğitimler hakkında güncel bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca size sunulan formu doldurduktan sonra şubelerimizi ziyaret ederek dersliklerimizi ve kurs ortamlarımızı inceleme fırsatına da sahip olabilirsiniz.

  Kariyer Eğitim Kurumları’nda işinin uzmanlarından alacağınız eğitimler sayesinde siz de moda tasarımı alanında yeni bir kariyer edinebilir, kendi koleksiyonlarınızı hazırlayarak satışa sunabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye’nin en iyi firmaları için üretim, tasarım ya da satış aşamalarında profesyonel hizmet verebilirsiniz.

  Tags: No tags

  Add a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *