İstanbul İçi Profesyonel Bayan Kuaförlük Eğitim Akademisi

İstanbul İçi Profesyonel Bayan Kuaförlük Eğitim Akademisi

  ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  Estetik ve güzelliği odak noktası haline getiren her alan güzellik sektörünün bir iş kolu olarak piyasadaki yerini alıyor. Saç bakımı ve tasarımı ile ilgili tüm uygulamaları kapsayan kuaförlük, son yıllarda ortaya çıkan farklı yöntemler, teknikler ve ekipmanlar sayesinde hızla gelişen alanlardan biri olmaya devam ediyor.

  Saç uygulamalarına artan talep sonucunda bu alanda donanımlı uzman ihtiyacı da aynı oranda artıyor. Yetenekli olmanın bir avantaj olduğu bu sektörde eğitimli olmak da çok önemli bir yere sahip. Kariyer Eğitim Kurumları olarak 30 yıldır bu bilinçle güzellik sektörüne kalifiye uzman yetiştirme amacıyla yolumuza devam ediyoruz. Düzenlediğimiz İstanbul kuaförlük eğitimi alanında öne çıkan eğitimlerden biri olarak göze çarpıyor.

  Titiz ve detaycı bir bakış açısıyla hazırladığımız İstanbul kuaförlük kursu 6 ay sürüyor. Bu süre boyunca haftada 2 gün olacak şekilde hafta içi veya hafta sonu eğitim fırsatı sunuluyor. Böylece çalışan ya da zaman problemi nedeniyle kendine uygun bir eğitim bulamayan katılımcılarımızı da unutmuyoruz.

  Eğitimler sabah ve öğle olmak üzere 2 ayrı grup olacak şekilde düzenleniyor. Bu sayede katılımcılara kalabalık olmayan sınıflarda, samimi bir öğrenme ortamında eğitim alma imkanı sağlıyoruz.

  Ayrıcalıklı Eğitim Artık Çok Yakınınızda!

  Saç kesimi, saç yıkama ve bakımı, şekillendirme, renklendirme, topuz  ve gelin saçı gibi uygulamaların ele alındığı eğitimlerimize Bakırköy ve Kadıköy şubelerimizde hız kesmeden devam ediyoruz. Bakırköy kuaförlük kursu Avrupa yakasında ikamet eden katılımcılarımız için bulunmaz bir fırsat sunarken Kadıköy kuaförlük kursu ise Anadolu yakasından eğitimlerimize katılmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

  Her seviyeden katılımcıya hitap etmeyi hedeflerken eğitim kalitesinden ödün vermemeye de özen gösteriyoruz. Bakırköy kuaförlük eğitimi boyunca aktardığımız nitelikli bilgilerin aynısını Kadıköy kuaförlük eğitimi kapsamında da sağlamayı hedefliyoruz. Bu sayede mezunlarımız; aldıkları prestijli eğitim sonunda Make-Up & Hair Team kapsamında defileler, AVM etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri ve daha birçok etkinlikte backstage’de bulunma şansı elde ediyor.

  Siz de bu eşsiz eğitim programlarından faydalanmak ve katılım koşulları ile ilgili bilgi almak isterseniz (0212) 296 30 77 numaralı telefondan kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Tags: No tags

  Comments are closed.