Kariyer Eğitim Kurumları Moda ve Güzellik sektöründeki çeyrek asırlık tecrübesi ile sektördeki birçok dernek, firma ve üniversite iş birliği içerisindedir.

PANTONE

Dünyanın renk konusundaki otorite markası ile yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde moda eğitimlerimizde pantone malzemeleri ve teknolojisi kullanılmaktadır.

ASTAŞ – ASSYST

Astaş – Assyst ile imzalanan “Platinium Partner Ship” teknoloji protokolü ile Kariyer Eğitim Kurumları, Assyst Bilgisayarlı Modelistlik programının yetkili eğitim merkezi olarak belirlenmiştir. Assyst Bilgisayarlı Modelistlik programını tamamlayan mezunlar işe yönlendirme alanında Astaş tarafından desteklenmektedir.

GLENGO TEKNOLOJİ - GERBER

1990 yılında Kariyer Eğitim Kurumları olarak Glengo Teknoloji ile başlatılan Gerber Bilgisayarlı Modelistlik eğitim programı ile tekstil sektörüne tam donanımlı “Sistem Uzmanları” yetiştirilmektedir.

TİGSAD

Kariyer Eğitim Kurumları ile Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği arasında çözüm ortaklığı protokolü bulunmaktadır. Bu protokol kapsamında, derneğe üye olan iç giyim firmalarına eğitim desteği verilir, moda alanında eğitim alan öğrencilere firmalarda iş ve staj imkanı sağlanır.

OTİAD

Kariyer Eğitim Kurumları ile Osmanbey Tekstilciler ve İş Adamları Derneği arasında çözüm ortaklığı protokolü bulunmaktadır. Bu protokol kapsamında, Osmanbey’de bulunan firmalara eğitim desteği verilir, moda alanında eğitim alan öğrencilere firmalarda iş ve staj imkanı sağlanır.