Kariyer Fashion Meeting | Kariyer Eğitim Kurumları


Ayşe Boyner

Kariyer Fashion Club ve Sabancı Üniversitesi moda kulubü SUmoda ile birlikte düzenlediğimiz Ayşe Boyner ile “Boyner Fresh ve Markalaşma Süreci” konulu söyleşimizde, Ayşe Boyner’in Beymen ile başlayan markalaşma serüvenini ve Boyner’de ki gençleşme projesi olan “Boyner Fresh” konseptini konuştuk.

Murat Türkili

25 yıldır Beymen markasında görev alan Beymen Kreatif Direktör’ü Murat Türkili’den görsel iletişim, mağaza ve koleksiyon yönetimi alanındaki tecrübelerini dinledik.

İdil Tükmenoğlu

Beymen, Boyner, YKM, Altınyıldız, Morhipo.com, Hopi, Que, Divarese, Fabrika, Network’ün bağlı olduğu BOYNER GRUP Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, öğrencilerimizi ”Perakendede İş Var” konulu söyleşide bir araya gelerek grup bünyesindeki markalarda ki kariyer fırsatları hakkında bilgilendirdi.

KARİYER FASHION MEETING

Kariyer Fashion Meeting adını verdiğimiz seminerlerde öğrencilerimiz uygulamalı teknik eğitimlerinin yanı sıra mesleki bakış açılarını geliştirerek, sektörel networklerini genişletmek amacıyla her yıl 100’ün üzerinde firma sahibi, tasarımcı ve profesyonel konuşmacı ile bir araya gelirler.

Metin Gürsoy

Hermes Türkiye Marka Direktörü Metin Gürsoy ile öğrencilerimiz lüks marka iletişimi ve lüks marka mağazacılığındaki uluslararası deneyimlerini konuşmak üzere bir araya geldi. Nişantaşı ve İstinye Park mağazalarını ziyaret ederk teorideki stratejilerin uygulamalarını inceledi.

Senem Ülker Karavelioğlu

Hugo Boss Türkiye Genel Müdürü Senem Ülker Karavelioğlu, öğrencilerimiz ile Alman moda devi Hugo Boss’un yönetim sistemi ve lüks marka yöneticiliği hakkında bilgi vermek üzere bir araya geldi.

Özge Bozoklu

Prada Türkiye Görsel Direktörü Özge Bozoklu ile öğrencilerimiz “Görsel Sunumun Satışa Etkileri” konulu söyleşide bir araya geldi. Öğrencilerimiz Bozoklu’nun Louise Vuitton ve Prada’da ki görsel yöneticilik deneyimleri hakkında bilgi aldı.