Kariyer Fashion Meeting | Kariyer Eğitim Kurumları


Eğitimden daha fazlası...

“Firma sahipleri, üst düzey yöneticiler ve tasarımcılar ile gerçekleştirdiğimiz sektörel seminerlerimiz ile öğrencilerimize geniş network edinme imkanı sunuyoruz.”

Yurdagül Oral

KOTON İnsan Kaynakları Direktörü Yurdagül Oral ve Eğitim Direktörü Saynur Demirdelen ile “KOTON’da Kariyer Fırsatları” konulu seminerimizde moda bölümü öğrencilerimiz KOTON markasındaki kariyer fırsatları hakkında bilgilendirilmiş, işe alım konusunda dikkat edilen hususlar hakkında bilgi verilmiştir.

İbrahim Arit

LC WAIKIKI Stratejik Planlama Direktörü İbrahim Arit ile gerçekleştirdiğimiz seminerimizde LC WAIKIKI’nin büyüme stratejileri ve kariyer fırsatları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Hüseyin Cem Üstün

LC WAIKIKI Baş Tasarımcısı Hüseyin Cem Üstün ‘’Tekstil Perakende Sektöründe Tasarımın ve Tasarımcının Rolü’’ konulu söyleyişide öğrencilerimiz ile bir araya geldi. Tasarım süreçlerinin detayları ve bir koleksiyon oluşturulurken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgilendirme yapıldı.

Park Bravo

45 yıllık geçmişiyle Türk modasında önemli bir yeri olan ve günün her saati şık görünüm sağlayacak tasarımlar üreten Park Bravo markasının Genel Müdürü Zeynep Özçoban ve 2014 yılından itibaren iş birliği içerisinde bulundukları moda tasarımcısı Özlem Kaya “Tasarımcı ve Firma İlişkisi” konulu söyleyişide moda bölümü öğrencilerimiz ile biraraya geldi. Özlem Kaya Park Bravo için hazırladığı koleksiyonda sıcaklığını ve coşkusunu Akdeniz’den alan cesur ve yaratıcı bir kadın hayal ettiğini belirtti.

Roman

Roman markası İthalat Müdürü Tarkan Şimal moda bölümü öğrencilerimiz ile bir araya geldi. İthalat süreçleri ve markanın müşteri portföyü hakkında bilgi verdi.

Çift Geyik Karaca

Yıllık 300 bin adet üretim kapasitesi, ürünlerinde kullandığı %100 yün İtalyan ipliğiyle moda tutkunlarının ihtiyaçlarına en yüksek kalitede cevap veren ve 2017 yılında 100. yılını kutlayacak olan Çift Geyik Karaca markasının Genel Müdürü Hüseyin Eğilmezgil, markanın tarihi ve gelişim süreçleri hakkında moda bölümü öğrencilerimizi bilgilendirdi.