ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  • Kimler Katılmalıdır?

   • Tekstil ve moda sektörlerinde, “üretim ve tasarım” alanlarında, özellikle tasarım bölümlerinde kariyer sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

   Stilistlik Eğitimimizin Amacı

   • Stilistlik eğitiminin amacı, Stilistlik Programımıza katılan öğrencilerimizin, "temel & teknik çizim, desen & baskı teknikleri, siluet & giydirme çalışmaları, koleksiyon aşamaları" konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı teknik eğitimler ile tasarım alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
   • Eğitim süresince öğrencilerimize, "kadın giyim - erkek giyim - çocuk giyim" dallarının tümünde eğitim verilerek, bu 3 konuda da teknik bilgiye sahip olunması sağlanmaktadır. Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitim alan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve Kariyer Eğitim öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.
   • Stilistlik programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, Tekstil ve Moda sektörlerinin tasarım alanlarında çalışmak için hazır hale gelirken, Kariyer Eğitim’in 50.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer tasarımcılardan birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı stilistlik eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

   Stilistlik İş İmkanları Nelerdir?

   • Stilistlik programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz mezun olduktan sonra, "atölye, fabrika, üretim tesisi, kurumsal firmalarda üretim alanlarında" ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  • Stilistlik Eğitim İçeriği

   • Stilistlik programımız 4 ana bölümden oluşmaktadır.
   1. Moda Sektörüne Giriş
   2. Çizim
   3. Tasarım
   4. Koleksiyon

   Seminer / Geziler / Etkinlikler

   • Eğitim programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda Ücretsiz şekilde düzenlediğimiz ünlü moda tasarımcılarının katıldığı seminerler ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları sektörün en ünlü isimleri ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılanlara katılım belgesi veriyoruz ve öğrencilerimizin özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.
   • Ayrıca eğitim süresince düzenlediğimiz atölye, fabrika ve üretim tesisi gezilerimiz ile öğrencilerimiz almış oldukları eğitimi canlı olarak yerinde görme ve deneyimleme imkanına sahip oluyorlar.

   Katılım Koşulları ve Belgelendirme

   • Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;
   1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
   2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.
   • Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar. Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  Benzer Eğitimimiz

  Bilgisayarlı Stilistlik

  Programa katılan öğrenciler, eğitim sonrasında elde yapılan teknik çizimler ve bütünsel koleksiyon tasarımlarını dijital ortamda Illustrator ve Photoshop programlarında oluşturabilecek teknik donanıma ve pratikliğe sahip olacaklardır.
  Tarz, konuşmadan kim olduğunuzu göstermenin bir yoludur. -Rachel Zoe

  1990 Yılından Günümüze

  Devasa Mezun Ağı

  Profesyonel Mesleki Eğitim

  Mezun Başarı Hikayeleri

  İlgili Yazılar