Profesyonel Makyaj - Master Class | Kariyer Eğitim Kurumları

HEMEN KAYIT OL

PROFESYONEL MAKYAJ – MASTER CLASS

Kariyer Eğitim Kurumları, 1989’dan beri, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’den fazla mezunuyla, Türkiye’nin en büyük ve en köklü MODA & GÜZELLİK akademisidir. Öğrencilerimize dünya trendlerine ve yeniliklerine uygun, sektörlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak, TEORİ ve UYGULAMALARI eksiksiz şekilde öğrenecekleri, PROJE odaklı ve SİSTEMATİK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI eğitim programları sunmaktayız.

EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

Türkiye’nin son yıllarda en çok merak duyulan sektörü makyaj dünyasının duayen ismi Hamiyet AKPINAR, bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için Kariyer Eğitim Kurumları’nda!

Makyaj eğitimlerimizin Masterclass’ı olacak bu eğitimde, Hamiyet AKPINAR ile bilgilerinizi üst seviyelere çıkararak iyi bir makeup artist olma yolunda Kariyer Eğitim Kurumları ayrıcalığını hissedin, sektörde yerinizi alın.

KİMLER KATILMALI

  • Makyaj eğitimi alan
  • Makyaj eğitimlerine devam eden
  • Profesyonel Makeup Artist olmak isteyen
    Herkes katılabilir.

EĞİTİM TARİHİ VE YERİ

Şubat 2020 tarihinde başlayacak eğitim haftada 1 gün olmak üzere 8 hafta sürecektir. Cumartesi günleri Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı şubesinde gerçekleşecektir. Ayrıntılı bilgi için formu doldurunuz veya Nişantaşı Şubemiz ile iletişime geçiniz.

SERTİFİKASYON

Katılan herkese Hamiyet AKPINAR ve Kariyer Eğitim Kurumları imzalı sertifika verilecektir.

Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubesi

Adres : Halaskargazi Mahallesi Rumeli Caddesi Bağdat Han No:47/1-2-3-4 Nişantaşı / İSTANBUL

Telefon : +90 212 296 30 77 / 78

Faks : +90 212 296 30 79

Yol Tarifi Al

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ / BAŞARI HİKAYELERİ