ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  • Kimler Katılmalıdır?

   • Tekstil ve moda sektörlerinde, “üretim ve tasarım” alanlarında kariyer sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

   Moda Tasarımı Eğitimimizin Amacı

   • Moda tasarımı eğitiminin amacı, moda tasarımı programımıza katılan öğrencilerimizin, “kalıp hazırlama, dikim, temel & teknik çizim” konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı teknik eğitimler ile üretim ve tasarım alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
   • Eğitim süresince öğrencilerimize, “kadın giyim - erkek giyim - çocuk giyim” dallarının tümünde eğitim verilerek, bu 3 konuda da teknik bilgiye sahip olunması sağlanmaktadır. Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitim alan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve Kariyer Eğitim öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.
   • Moda tasarımı programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, tekstil ve moda sektörlerinin hem üretim hem tasarım alanlarında çalışmak için hazır hale gelirken, Kariyer Eğitim’in 50.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer tasarımcılardan birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı moda tasarımı eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

   Moda Tasarımı İş İmkanları Nelerdir?

   • Moda tasarımı programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, “atölye, fabrika, üretim tesisi, kurumsal markalarda üretim veya tasarım alanlarında” ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  • Moda Tasarımı Eğitim İçeriği

   • Moda tasarımı programımız 4 ana bölümden oluşmaktadır.
   1. Moda Sektörüne Giriş
   2. Tasarım
   3. Kalıp & Dikim
   4. Koleksiyon

   Seminer / Geziler / Etkinlikler

   • Eğitim programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda Ücretsiz şekilde düzenlediğimiz ünlü moda tasarımcılarının katıldığı seminerler ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları sektörün en ünlü isimleri ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılanlara katılım belgesi veriyoruz ve öğrencilerimizin özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.
   • Ayrıca eğitim süresince düzenlediğimiz fabrika üretim tesisi gezilerimiz ile öğrencilerimiz almış oldukları eğitimi canlı olarak yerinde görme ve deneyimleme imkanına sahip oluyorlar.

   Katılım Koşulları ve Belgelendirme

   • Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;
   1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
   2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.
   • Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar. Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  Moda her zaman etiketlerle alakalı değildir. Markalarla ilgisi yoktur. İçten gelen başka şeylerle alakalıdır. -Ralph Lauren

  1990 Yılından Günümüze

  Devasa Mezun Ağı

  Profesyonel Mesleki Eğitim

  Mezun Başarı Hikayeleri

  İlgili Yazılar

  Moda Tasarımı Eğitim Ücretleri Nelerdir?

  Moda Tasarımı Eğitim Ücretleri Nelerdir?

  Moda tasarımı eğitimi katılımcılara yeni bir kariyerin kapılarını aralıyor. Geniş vadede yepyeni bir iş alanı ve sektörde profesyonelleşme olanağı sağlayan bu kurslar pek çok kişi için etkili bi ...

  MEB Onaylı Bilgisayar Destekli Moda Tasarım Kursu

  MEB Onaylı Bilgisayar Destekli Moda Tasarım Kursu

  Moda tasarımı, tüm zamanların gözde sektörleri arasında yer alıyor. Tüm dünyada oldukça rağbet gören bu meslek grubuna dahil olmak ise Milli Eğitim Bakanlığı onaylı moda tasarımı eğitimi ile müm ...