Mayo & İç Giyim Tasarımı / Koleksiyon Hazırlama | Kariyer Eğitim Kurumları

HEMEN KAYIT OL

Mayo & İç Giyim Tasarımı / Koleksiyon Hazırlama

Kariyer Eğitim Kurumları, 1989’dan beri, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’den fazla mezunuyla, Türkiye’nin en büyük ve en köklü MODA & GÜZELLİK akademisidir. Öğrencilerimize dünya trendlerine ve yeniliklerine uygun, sektörlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak, TEORİ ve UYGULAMALARI eksiksiz şekilde öğrenecekleri, PROJE odaklı ve SİSTEMATİK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI eğitim programları sunmaktayız.

EĞİTİMİMİZ HAKKINDA

Moda dünyasında Mayo ve İç Giyim sektörünün öncülerinden ve alanında yıldızlaşıp farklar yaratan ünlü tasarımcı Cihan Nacar, her geçen gün büyüyen, yeni tasarımcılara ihtiyaç duyulan Mayo ve İç Giyim sektöründe kendi isminizi duyurabilmeniz için sizlerle!

Moda dünyasının gözdesi olan Mayo ve İç Giyim bölümünde kariyer yaparak yıldızlaşmak istiyorsanız sizleri Kariyer Eğitim Kurumları’na bekliyoruz!

EĞİTİM TARİHİ VE YERİ

Şubat 2020 tarihinde başlayacak eğitim haftada 1 gün olmak üzere 12 hafta sürecektir. Pazar günleri Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı şubesinde gerçekleşecektir. Ayrıntılı bilgi için formu doldurunuz veya Nişantaşı Şubemiz ile iletişime geçiniz.

SERTİFİKASYON

Katılan herkese Cihan NACAR ve Kariyer Eğitim Kurumları imzalı sertifika verilecektir.

Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubesi

Adres : Halaskargazi Mahallesi Rumeli Caddesi Bağdat Han No:47/1-2-3-4 Nişantaşı / İSTANBUL

Telefon : +90 212 296 30 77 / 78

Faks : +90 212 296 30 79

Yol Tarifi Al

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ / BAŞARI HİKAYELERİ