ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  • Kimler Katılmalıdır?

   • Güzellik ve kozmetik sektörlerinde, Makyaj alanlarında, kariyer sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

   Makyaj Eğitimimizin Amacı

   • Makyaj eğitiminin amacı, Makyaj Programımıza katılan öğrencilerimizin, "cilt tipleri & deri yapısı, yüz şekillerine uygun makyaj teknikeri, kaş & kirpik - baz makyaj, eyeliner, gündüz makyajı, gece makyajı, gölgeli makyaj, aqua & porselen makyaj, gelin makyajı, arap & hint makyajı, tv & sinema makyajı, defile makyajı, fantastik (tiyatro) makyajı" konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı eğitimler ile Makyaj alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
   • Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitim alan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve Kariyer Eğitim öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.
   • Makyaj Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, Kariyer Eğitim’in 30.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer rakiplerinden birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı makyaj eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

   Makyaj İş İmkanları Nelerdir?

   • Makyaj Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, "make-up artist olarak kendi make-up stüdyolarında, başka make-up stüdyolarında, etkinlik & defilelerin backstagelerinde, kurumsal makyaj firmalarında" ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  • Malzemeler

   • Eğitim süresince Mac, Nars, Nyx, Kroylan Professional ürünleri kullanılmaktadır. Eğitim süresince kullanılan ürünler Kariyer Eğitim Kurumları tarafından karşılanmaktadır. Makyaj Programımıza katılan öğrencilerimiz ek bir ürün masrafı yapmamaktadır.
   • Hijyen açısından önlem almak amacı ile öğrencilerimiz yalnızca fırça & süngerlerini kendileri getirirler.
   • 3 Ay süren Makyaj eğitimimizin yanı sıra öğrencilerimize, tüm eğitim içeriğinin teknik detaylarının bulunduğu, eğitim süresince ve eğitim sonrasında önemli bir kılavuz olacak olan "Kariyer Make-Up Book" ücretsiz olarak verilmektedir.

   Seminer / Etkinlikler

   • Eğitim programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda Ücretsiz şekilde düzenlediğimiz güzellik sektöründe başarıları ile isimlerini duyurmuş make-up artistlerin katıldığı seminerler ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları sektörün en ünlü isimleri ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılanlara katılım belgesi veriyoruz ve öğrencilerimizin özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.

   Katılım Koşulları ve Belgelendirme

   • Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;
   1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
   2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.
   • Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar. Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  1990 Yılından Günümüze

  Devasa Mezun Ağı

  Profesyonel Mesleki Eğitim

  Mezun Başarı Hikayeleri

  İlgili Yazılar