ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  • Kimler Katılmalıdır?

   • Güzellik ve kozmetik sektörlerinde, Kuaförlük alanlarında, kariyer sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

   Kuaförlük Eğitimimizin Amacı

   • Kuaförlük eğitiminin amacı, Kuaförlük programımıza katılan öğrencilerimizin, "kesim, saç yıkama & bakımı, şekillendirme, renklendirme, topuz & gelin saçı" konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı eğitimler ile Kuaförlük alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
   • Kuaförlük Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, Kozmetik ve Güzellik sektörlerinin Kuaförlük alanında çalışmak için hazır hale gelirken, Kariyer Eğitim’in 30.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer rakiplerinden birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kuaförlük eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

   Kuaförlük İş İmkanları Nelerdir?

   • Kuaförlük Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, "kuaför salonlarında, etkinlik & defilelerin backstagelerinde, kuaförlük & saç tasarımı alanındaki kurumsal firmalarda" ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  • Kuaförlük Eğitim İçeriği

   • Kuaförlük programımız 4 ana bölümden oluşmaktadır.
   1. Kesim
   2. Yıkama & Bakım
   3. Şekillendirme & Renklendirme
   4. Uygulamalar

   Seminer / Etkinlikler

   • Eğitim programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda Ücretsiz şekilde düzenlediğimiz ünlü saç tasarımcılarının katıldığı seminerler ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları sektörün en ünlü isimleri ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılanlara katılım belgesi veriyoruz ve öğrencilerimizin özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.
   • Ayrıca Kariyer Eğitim Kurumları Make-Up & Hair Teamkapsamında, kuaförlük öğrencilerimiz defileler, avm etkinlikleri, sosyal sorumluluk projeleri ve daha birçok etkinlikte backstage'de bulunma ve öğrendikleri eğitim içeriklerini sahada sergileme fırsatı sunuyoruz, Öğrencilerimiz bu etkinlikler sayesinde sektörden ünlü isimlerle tanışarak networklerini arttırma imkanına sahip oluyorlar.

   Katılım Koşulları ve Belgelendirme

   • Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;
   1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
   2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.
   • Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar. Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  1990 Yılından Günümüze

  Devasa Mezun Ağı

  Profesyonel Mesleki Eğitim

  Mezun Başarı Hikayeleri

  İlgili Yazılar