HEMEN KAYIT OL


  KUAFÖRLÜK KURSU

  Kariyer Eğitim Kurumları, 1989’dan beri, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’den fazla mezunuyla, Türkiye’nin en büyük ve en köklü MODA & GÜZELLİK akademisidir. Öğrencilerimize dünya trendlerine ve yeniliklerine uygun, sektörlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak, TEORİ ve UYGULAMALARI eksiksiz şekilde öğrenecekleri, PROJE odaklı ve SİSTEMATİK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI eğitim programları sunmaktayız.

  KİMLER KATILMALIDIR?

  KOZMETİK ve GÜZELLİK sektörlerinde, KUAFÖRLÜK alanlarında KARİYER sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

  KUAFÖRLÜK EĞİTİMİMİZİN AMACI

  • Kuaförlük eğitiminin amacı, Kuaförlük Programımıza katılan öğrencilerimizin, “KESİM, SAÇ YIKAMA & BAKIMI, ŞEKİLLENDİRME, RENKLENDİRME, TOPUZ & GELİN SAÇI” konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı teknik eğitimler ile KUAFÖRLÜK alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
  • Kuaförlük Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, KOZMETİK ve GÜZELLİK sektörlerinin KUAFÖRLÜK alanlarında çalışmak için hazır hale gelirken, KARİYER EĞİTİM’in 50.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer tasarımcılardan birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI KUAFÖRLÜK EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

  KUAFÖRLÜK İŞ İMKANLARI

  Kuaförlük Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, “KUAFÖR SALONLARINDA, ETKİNLİK & DEFİLELERİN BACKSTAGELERİNDE, KUAFÖRLÜK & SAÇ TASARIMI ALANINDAKİ KURUMSAL FİRMALARDA” ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  İŞE YÖNLENDİRME İMKÂNI

  • Kariyer Eğitim Kurumları olarak, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’in üzerinde mezunumuz ile kurmuş olduğumuz ilişkiler ağımız sayesinde, Moda Tasarımı bölümümüz için, eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenci ve mezunlarımızı, çalışan ihtiyacı olan firmalarla iletişim içerisine getiriyoruz. Bunun sonucunda bizden eğitim alan öğrencilerimize yalnızca eğitim sırasında değil, eğitimleri bittikten sonrada yardımcı oluyoruz ve meslek sahibi olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Başka hiçbir kurumda bulunmayan geniş mezun ağımız sayesinde hem öğrencilerimiz hemde mezunlarımız Kariyer Eğitim Kurumları ayrıcalığını hissediyorlar.

  KUAFÖRLÜK EĞİTİM İÇERİĞİ

  • Kuaförlük eğitimimiz 4 ana bölümden oluşmaktadır.
  1. KESİM
  2. YIKAMA & BAKIM
  3. ŞEKİLLENDİRME & RENKLENDİRME
  4. UYGULAMALAR

  Ana bölümlerimizin altında bulunan detaylı eğitim içeriklerimizi aşağıdaki panelden inceleyebilirsiniz.

  SEMİNER / ETKİNLİKLER

  • Eğitim Programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda ÜCRETSİZşekilde düzenlediğimiz ÜNLÜ SAÇ TASARIMCILARININ katıldığı SEMİNERLER ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları SEKTÖRÜN EN ÜNLÜ İSİMLERİ ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılanlara KATILIM BELGESİ veriyoruz ve öğrencilerimizin özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.
  • Ayrıca KARİYER EĞİTİM KURUMLARI MAKE-UP & HAİR TEAM kapsamında, kuaförlük öğrencilerimiz DEFİLELER, AVM ETKİNLİKLERİ, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ ve daha birçok etkinlikte BACKSTAGE’de bulunma ve öğrendikleri eğitim içeriklerini sahada sergileme fırsatı sunuyoruz, Öğrencilerimiz bu etkinlikler sayesinde SEKTÖRDEN ÜNLÜ İSİMLERLE TANIŞARAK NETWORKLERİNİ ARTTIRMA imkanına sahip oluyorlar.
  • EĞİTİM GÜNLERİ
  • HAFTADA 2 GÜN
  • EĞİTİM GRUPLARI
  • SABAH GRUBU / 09:30 – 13:45
   ÖĞLEN GRUBU / 14:15 – 18:30
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 6 AY / 288 SAAT

  Trikoloji

  “Eğitim Günleri / Gruplarımızın açılış tarihleri / Eğitim Fiyatlarımız” ile ilgili bilgi almak için, İLETİŞİM bölümde bulunan TELEFON numaralarımızdan bize ulaşabilir veya FORM doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

  KATILIM KOŞULLARI VE BELGELENDİRME

  Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;

  1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
  2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.

  Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar.

  • Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI”almaya hak kazanırlar.
  • Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “DİPLOMA DENKLİK BELGESİ, OTURMA İZNİ, GEÇİCİ KİMLİK”belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

  DESTEKÇİLERİMİZ

  ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ / BAŞARI HİKAYELERİ