ÜCRETSİZ BİLGİ AL

  Formu doldurduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaklar.

  • Kimler Katılmalıdır?

   • Güzellik ve kozmetik sektörlerinde, Kalıcı Makyaj alanlarında, kariyer sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

   Kalıcı Makyaj Eğitimimizin Amacı

   • Kalıcı Makyaj eğitiminin amacı, Kalıcı Makyaj Programımıza katılan öğrencilerimizin, "kaş & kontür, microblading & 3D - 6D kıl atım, kalıcı eyeliner & deepliner, dudak çerçeveleme" kcihazlarında eksiksiz ve birebir şekilde sektörü odaklı teknik eğitimler ile Kalıcı Makyaj alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
   • Kalıcı Makyaj Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, kozmetik ve güzellik sektörlerinin Kalıcı Makyaj alanlarında çalışmak için hazır hale gelirken, Kariyer Eğitim’in 30.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer rakiplerinden birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kalıcı makyaj eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

   Kalıcı Makyaj İş İmkanları Nelerdir?

   • Kalıcı Makyaj Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, "kendi güzellik salonlarında, başka güzellik salonlarında, güzellik & kozmetik sektöründeki kurumsal firmalarda" ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  • Kalıcı Makyaj Eğitim İçeriği

   • Kalıcı Makyaj programımız 4 ana bölümden oluşmaktadır.
   1. Kaş Kontür - 3D & 6D Kıl Atım
   2. Kalıcı Eyeliner & Deepliner
   3. Dudak Ölçü Alma & Çerçeveleme
   4. Canlı Model Uygulamaları

   Seminer / Etkinlikler

   • Eğitim programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda Ücretsiz şekilde düzenlediğimiz güzellik ve kozmetik sektründeki ünlü isimlerin katıldığı seminerler ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları sektörün en ünlü isimleri ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılanlara katılım belgesi veriyoruz ve öğrencilerimizin özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.

   Katılım Koşulları ve Belgelendirme

   • Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;
   1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
   2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.
   • Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar. Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  1990 Yılından Günümüze

  Devasa Mezun Ağı

  Profesyonel Mesleki Eğitim

  Mezun Başarı Hikayeleri

  İlgili Yazılar