HEMEN KAYIT OL


  KALICI MAKYAJ KURSU

  Kariyer Eğitim Kurumları, 1989’dan beri, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’den fazla mezunuyla, Türkiye’nin en büyük ve en köklü MODA & GÜZELLİK akademisidir. Öğrencilerimize dünya trendlerine ve yeniliklerine uygun, sektörlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak, TEORİ ve UYGULAMALARI eksiksiz şekilde öğrenecekleri, PROJE odaklı ve SİSTEMATİK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI eğitim programları sunmaktayız.

  KİMLER KATILMALIDIR?

  KOZMETİK ve GÜZELLİK sektörlerinde, KALICI MAKYAJ alanlarında KARİYER sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

  KALICI MAKYAJ EĞİTİMİMİZİN AMACI

  • Kalıcı Makyaj eğitiminin amacı, Kalıcı Makyaj Programımıza katılan öğrencilerimizin, “KAŞ & KONTÖR, MİCROBLADİNG & 3D – 6D KIL ATIM, KALICI EYELİNER & DEEPLİNER, DUDAK ÇERÇEVELEME” cihazlarında eksiksiz ve birebir şekilde sektörü odaklı teknik eğitimler ile KALICI MAKYAJ alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
  • Kalıcı Makyaj Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, KOZMETİK ve GÜZELLİK sektörlerinin KALICI MAKYAJ alanlarında çalışmak için hazır hale gelirken, KARİYER EĞİTİM’in 50.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer rakiplerinden birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI KALICI MAKYAJ EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

  KALICI MAKYAJ İŞ İMKANLARI NELERDİR?

  • Kalıcı Makyaj Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, “KENDİ GÜZELLİK SALONLARINDA, BAŞKA GÜZELLİK SALONLARINDA, GÜZELLİK & KOZMETİK SEKTÖRÜNDEKİ KURUMSAL FİRMALARDA” ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  KALICI MAKYAJ EĞİTİM İÇERİĞİ

  • Kalıcı Makyaj Programımız 4 ana bölümden oluşmaktadır

  1. KAŞ KONTÖR – 3D & 6D KIL ATIM
  2. KALICI EYELİNER & DEEPLİNER
  3. DUDAK ÖLÇÜ ALMA & ÇERÇEVELEME
  4. CANLI MODEL UYGULAMALARI

  Ana bölümlerimizin altında bulunan detaylı eğitim içeriklerimizi aşağıdaki panelden inceleyebilirsiniz.

  SEMİNER / ETKİNLİKLER

  Eğitim Programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda ÜCRETSİZ şekilde düzenlediğimiz GÜZELLİK VE KOZMETİK SEKTÖRÜNDEN ÜNLÜ İSİMLERİN katıldığı SEMİNERLER ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları SEKTÖRÜN EN ÜNLÜ İSİMLERİ ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılanlara KATILIM BELGESİ veriyoruz ve öğrencilerimizin özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.

  • EĞİTİM GÜNLERİ
  • HAFTADA 1 GÜN
  • EĞİTİM GRUPLARI
  • SABAH GRUBU / 09:30 – 13:45
   ÖĞLEN GRUBU / 14:15 – 18:30
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 3 AY

  Kalıcı Makyaja Giriş

  “Eğitim Günleri / Gruplarımızın açılış tarihleri / Eğitim Fiyatlarımız” ile ilgili bilgi almak için, İLETİŞİM bölümde bulunan TELEFON numaralarımızdan bize ulaşabilir veya FORM doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

  KATILIM KOŞULLARI VE BELGELENDİRME

  • Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;

  1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
  2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.

  Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar.

  • Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI”almaya hak kazanırlar.
  • Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “DİPLOMA DENKLİK BELGESİ, OTURMA İZNİ, GEÇİCİ KİMLİK” belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

  DESTEKÇİLERİMİZ

  ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ / BAŞARI HİKAYELERİ