HEMEN KAYIT OL


  GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK)

  Kariyer Eğitim Kurumları, 1989’dan beri, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’den fazla mezunuyla, Türkiye’nin en büyük ve en köklü MODA & GÜZELLİK akademisidir. Öğrencilerimize dünya trendlerine ve yeniliklerine uygun, sektörlerin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayacak, TEORİ ve UYGULAMALARI eksiksiz şekilde öğrenecekleri, PROJE odaklı ve SİSTEMATİK, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKALI eğitim programları sunmaktayız.

  KİMLER KATILMALIDIR?

  • GÜZELLİK ve KOZMETİK sektörlerinde, GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) alanlarında KARİYER sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

  GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) EĞİTİMİMİZİN AMACI

  • Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) eğitiminin amacı, Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) Programımıza katılan öğrencilerimizin, “CİLT & VÜCUT BAKIMLARI, TEMEL MASAJ, TEMEL MAKYAJ, EPİLASYON & DEPİLASYON – ZAYIFLAMA“ konularında eksiksiz ve birebir şekilde sektör odaklı eğitimler ile Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) alanlarında profesyonelleşmelerini sağlamaktır.
  • Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitim alan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve KARİYER EĞİTİM öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.
  • Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, KARİYER EĞİTİM’in 50.000’i aşan devasa mezun ağı ve referansları ile sektörde diğer rakiplerinden birkaç adım önde olurlar. Eğitim sonunda MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale geliyorlar.

  GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) İŞ İMKANLARI

  • Güzellik Uzmanlığı Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, “GÜZELLİK SALONLARINDA, GÜZELLİK & KOZMETİK SEKTÖRÜNDEKİ KURUMSAL FİRMALARDA” ve daha birçok konumda iş imkanına sahip oluyor.

  İŞE YÖNLENDİRME İMKÂNI

  • Kariyer Eğitim Kurumları olarak, 30 yılı aşkın süredir, 50.000’in üzerinde mezunumuz ile kurmuş olduğumuz ilişkiler ağımız sayesinde, Moda Tasarımı bölümümüz için, eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenci ve mezunlarımızı, çalışan ihtiyacı olan firmalarla iletişim içerisine getiriyoruz. Bunun sonucunda bizden eğitim alan öğrencilerimize yalnızca eğitim sırasında değil, eğitimleri bittikten sonrada yardımcı oluyoruz ve meslek sahibi olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Başka hiçbir kurumda bulunmayan geniş mezun ağımız sayesinde hem öğrencilerimiz hemde mezunlarımız Kariyer Eğitim Kurumları ayrıcalığını hissediyorlar.

  GÜZELLİK UZMANLIĞI (ESTETİSYENLİK) EĞİTİM İÇERİĞİ

  • EĞİTİM GÜNLERİ
  • HAFTADA 2 GÜN
  • EĞİTİM GRUPLARI
  • Sabah Grubu : 09:30 13:45
   Öğlen Grubu : 14:15 18:30
  • EĞİTİM SÜRESİ
  • 6 AY / 288 SAAT

  Temel Biyoloji ve Anatomi

  “Eğitim Günleri / Gruplarımızın açılış tarihleri / Eğitim Fiyatlarımız” ile ilgili bilgi almak için, İLETİŞİM bölümde bulunan TELEFON numaralarımızdan bize ulaşabilir veya FORM doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

  SEMİNER / ETKİNLİKLER

  • Eğitim Programlarımızın yanı sıra, Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı Şubemizde bulunan konferans salonumuzda ÜCRETSİZ şekilde düzenlediğimiz GÜZELLİK SEKTÖRÜNDE BAŞARILARI İLE İSİMLERİNİ DUYURMUŞ DOKTOR veya UZMANLARIN katıldığı SEMİNERLER ile öğrencilerimize, eğitimleri sonunda çalışacakları SEKTÖRÜN EN ÜNLÜ İSİMLERİ ile tanışma, onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı sağlıyoruz, düzenlediğimiz bu seminerler sonucunda, seminer veya etkinliğimize katılan öğrencilerimize KATILIM BELGESİ veriyoruz ve özgeçmişlerini genişletmelerini sağlıyoruz.

  KATILIM KOŞULLARI VE BELGELENDİRME

  Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar;

  1. Adayın 15 yaşını doldurmuş olması,
  2. Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir.

  Bu kriterlere uymayan adaylar Eğitim Programımıza katılamazlar.

  • Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitim bitiminde “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKASI” almaya hak kazanırlar.
  • Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “DİPLOMA DENKLİK BELGESİ, OTURMA İZNİ, GEÇİCİ KİMLİK” belgelerini eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

  ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

  DESTEKÇİLERİMİZ

  ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ / BAŞARI HİKAYELERİ