Bilgisayarlı Modelistlik (Gerber Sistem Uzmanlığı) | Kariyer Eğitim Kurumları
  • BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK (GERBER SİSTEM UZMANLIĞI)

HEMEN KAYIT OL

BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK (GERBER SİSTEM UZMANLIĞI)

1989 yılından günümüze 30 yılı aşkın tecrübemizle moda ve kozmetik alanlarında, öğrencilerimize sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanım ve pratikliği kazanacakları proje odaklı bir eğitim sunmaktayız.

EĞİTİMİMİZİN AMACI

1989 yılından günümüze çeyrek asırlık sektör ve eğitim tecrübemizle öğrencilerimize sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanım ve pratikliği kazandıracağımız proje odaklı bir eğitim sisteminde yetiştirmektir.

Programa katılan öğrenciler, elde yapılan tüm kalıp tekniklerini Gerber programı kullanarak dijital ortamda yapabilecek ve özellikle seri üretimde verimliliği sağlayacak teknik donanıma ve pratikliğe sahip olacaklardır.

KATILIM KOŞULLARI VE BELGELENDİRME

  • Eğitimlerimize en az 15 yaş ve üstü TC vatandaşları katılabilir. (Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımız için “Diploma Denklik Belgesi” – “Oturma İzni ve Geçici Kimlik” evraklarının olması gerekmektedir.)
  • Katılımcıların elde kalıp bilgisine hakim olmaları gerekmektedir. (Kalıp yetkinliği yapılacak bir uygulamalı mülakat ile ölçümlenir ve yetkinliği onaylanan öğrenci adaylarının kayıtları kabul edilir.)
  • Eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı resmi BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK sertifikası almaya hak kazanırlar.