PODYUMDA YENİ AKIM “NEOCOL” | Kariyer Eğitim Kurumları


NEOCOL Karma Defilemiz İzmir Fashion Week SS16 için Hazır!

Kariyer Eğitim Kurumları’nın “Emre Erdemoğlu ile Koleksiyon Planlama ve Oluşturma” profesyonel gelişim program mezunları, NEOCOL karma defilesiyle İzmir Fashion Week’te moda sektörüne ilk adımlarını atıyor.

Tasarım alt yapısı olan öğrenci adayları içerisinden özel mülakat ile seçilen 7 genç genç tasarımcı 3 aylık yoğunlaştırılmış koleksiyon hazırlama eğitimleri sonunda oluşturdukları 5 look bitirme projeleri ile sektöre ilk adımlarını atmaya hazırlanıyorlar.

Minimal, Narcissist, Vivid, Street Style, Muse ve Bohemian Rhapsody olmak üzere 7 farklı temadan ve 35 look’tan oluşan koleksiyonda Pudra tonları, metalik ve neon renkler, deri görünümler ve örmeler kullanılıyor. Tasarımlarda hem kendine güvenen maskülen, romantik bir kadın hem de sokak modasının rahat ve eğlenceli dünyası bir araya getirilerek modaseverlerin beğenisine sunuluyor.

YER: İzmir Arena
TARİH: 12 Nisan 2016 – Salı
SAAT: 19: 30 – Defile

Emre Erdemoğlu Hakkında

Emre Erdemoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2012 yılında İtalya’da 5. defilesini gerçekleştiren Emre Erdemoğlu son koleksiyonuyla “MOST CREATIVE COLLECTION” ödülüne layık görüldü. Aynı yıl “Emre Erdemoğlu” Markasını kurdu. Çeşitli firmalara danışmanlık yapan Erdemoğlu kendi adını taşıyan markasını ilk kez Beymen Blender mağazasında satışa sundu.

2015 yılında “Penguin “ temalı koleksiyonu ile Berlin Fashion Week’te büyük ses getiren Erdemoğlu, şu an New York Fashion Week için hazırlanmaktadır.
Tasarımcı kimliğinin yanı sıra başarılı bir eğitmen profili çizen Erdemoğlu Bilgi Üniversitesi ve Kariyer Eğitim Kurumlarında eğitim vermeye devam etmektedir.

Koleksiyon Planlama ve Oluşturma

Eğitim programı hakkında detaylı bilgi için

Tıklayınız

Kariyer NEOCOL Instagram

Kariyer NEOCOL Instagram sayfasını takip için

Tıklayınız