Paper Hats Yaratıcı Şapka Tasarım Yarışması Sonuçlandı! | Kariyer Eğitim Kurumları


Kariyer Eğitim Kurumları’nın Moda Tasarımı ve Stilistlik bölümü öğrencileri ve mezunları için düzenlediği kağıt şapka tasarım yarışması finalistleri, birbirinden değerli jürimiz tarafından seçilerek belirlendi.

Kariyer Eğitim Kurumları Moda bölümü öğrencileri Paper Hats “Yaratıcı Kağıt Şapkalar”yarışmasında yaratıcılıklarını sergilediler. Sadece kağıt kullanılarak yapılan şapkalar Kariyer Eğitim Kurumları Zümre ve Disiplin Kurulu Başkanı Güler Selamet, Şapka tasarımcısı Merve Bayındır, Koreograf Ferhan Aral, Moda Tasarımcısı Nejla Güvenç, Aslı Pekçetin ve Loft Pazarlama İletişimi ve Görsel Tasarım bölümü yöneticisi olan Erdal Güven’in jüriliğinde değerlendirildi. 1. lik ödülü olan %50 Eğitim Bursunu “Denge” temalı çalışması ile Ebru Tekeoğlu, 2. lik ödülü olan %40 Eğitim Bursunu “Existence” teması ile Gülşah Yüksel Yaman, 3. lük ödülü olan %30 Eğitim Bursunu “Monster” teması ile Burak Balkan, Mansiyon ödülünü ise “Maskeli Korsan” teması ile Zeynep Özkan kazandı. Paper Hats – Yaratıcı Şapkalar Yarışması’ndan kareler ise şöyle,

Adaylarımız tasarımlarını jüri karşısında anlatarak hayallerini ve ürünleri nasıl meydana getirdiklerine dair sunum gerçekleştirdi.

PAPER HATS – Yaratıcı Şapka Yarışması 1.lik Ödülü

Öğrencimiz EBRU TEKEOĞLU, Denge temalı çalışması ile Türkiye’nin en başarılı şapka tasarımcısı Merve Bayındır ve Kurucumuz Güler Selamet’in elinden aldı.

PAPER HATS – Yaratıcı Şapka Yarışması 2.lik Ödülü

Öğrencimiz GÜLŞAH YÜKSEL YAMAN, Gyaman temalı çalışması ile juri üyelerimiz Aslı Pekçetin ve Ferhan Aral’ın elinden aldı.

PAPER HATS – Yaratıcı Şapka Yarışması 3.lik Ödülü

Öğrencimiz BURAK BALKAN, Monster temalı çalışması ile juri üyelerimiz NEJ ve Erdal Güvenç’in elinden aldı.