Zeynep Sekban tarafından verilen Markalaşma Süreci & Pr workshop’umuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Katılımcı yorumlarımız;

Ayşe Gül Işık

Kafamda varolmuş olan sorularıma,merak ettiğim acaba nasıl ne şekilde yapabilirimler cevap bulduğumu düşünüyorum. Zeynep Hanım’ın samimi doğal ve etkin sunumundan dolayıda kendisine ve Kariyer Eğitim Kurumlarına teşekkür ediyorum.

Neslihan İlkadlı

Ders anlatımı çok iyiydi. Kesinlikle her birimize faydalı olduğunu düşünüyorum ve bu dersin tekrarlanmasını istiyorum.

Recep Demiray

Bence herşey çok güzeldi. Kariyer Eğitim Kurumları olduğu sürece her zaman bu tür seminerlere katılacağım.

Bilge Tuncer

Benim için çok faydalı bir eğitim oldu. Şu anda üniversite 2. Sınıftayım ve önümde okulumun bitmesi için 2 senem var. Ondan sonrasında markamı ancak kurabilirim. Aklımda net olmayan şeyler vardı fakat şuan ne yapmam gerektiği, nereden başlamam gerektiği çok daha netleşti. Herşey için teşekkürler. Umarım ileride bir gün Zeynep Hanım’la çalışma fırsatım olur ve ileride eğitimlerinde bizim anılarımızı anlatabilir.

İpek Aygül

Zeynep Hanımın vermiş olduğı bilgiler sayesinde katılımcı arkadaşlarımıza yol gösterici olacağına inanıyorum. Şahsım adınada yapılan yorumlar syesinde başlattığım çalışmalarda daha kendime güvenerek ilerlememi sağlayacaktır. Öz ama her konu hakkında fikir verici bir workshop çalışmasıydı.

Perihan Demirdelen

Çok keyifli dinlemiş olduğum zeynep hanımın markalaşma konusunda bizlere çok katkıda bulunduğuna inanıyorum. Kariyer Eğitim Kurumlarınada bizleri bu güzel insanlarla tanıştırdığı için teşekkür ederiz.

Müge Nezahat Akbal

Yararlı olduğuna inanıyorum. Olumlu etkiler bırakan bir eğitim oldu. Zeynep Hanım’ın tecrübelerinden faydalanmanın bana birçok şey kattığına eminim

Lale Dindiren

Çok iyi bir eğitim aldığıma inanıyorum. 40 senedir eksik olan taraflarımı öğrendim. Sizlere çok teşekkür ediyorum.

Tuğra Deniz İba

Aklımdaki soru işaretlerinin kaybolduğu inanılmaz keyifli bir eğitim süreciydi. Merak ettiğim konular hakkında aydınlanmış oldum. Zeynep Hanım ile tanışmış olmak çok keyifliydi.

Atiye Çokçalışkan

Samimi, sıcak, bilgili, aydınlatıcı. Zeynep Sekban Teşekkürler

Yasemin Yayla

Verimli ve dolu dolu bir eğitimdi. İdeallerimle ilgili birçok şey kafamda daha da netleşti. Zeynep Hanım a samimiyeti ve içtenliği için ayrıca teşekkür ediyorum.

Merve Ateş

Marka planları olan biri için eğitici ve öğretici bir eğitimdi. Bu süreçte aklımıza takılan şeyleri Zeynep Hanım sayesinde aydınlığa çıkardık. En azından yolun başında bu eğitim için bir alt yapı almak keyifli ve eğlenceli