Dünyaca Ünlü Renk Uzmanı Rick Wellman | Kariyer Eğitim Kurumları


Dünyaca Ünlü Amerikalı Saç Renk Uzmanı Rick Wellman kuaförlük bölümü öğrencilerimiz ve mezunlarımız ile uygulamalı olarak yapacağı renklendirme semineri için İstanbul’a geliyor.

4 Temmuz 2015 Cumartesi günü 15:00 – 17:00 saatleri arasında Kariyer Eğitim Kurumları Genel Merkez (Nişantaşı) Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan uygulamalı renk seminerimize tüm Kuaförlük öğrenci ve mezunlarımız ücretsiz olarak katılabilmektedir.

6 ay süren Kuaförlük kursu boyunca saç yıkama, fön, kesim, renklendirme, kaynak – postiş, topuz, gelin başı, türban bağlama, ve örgü tekniklerini birebir uygulamalı olarak öğrenen öğrencilerimiz, yerli ve yabancı uluslararası duayenler ile katıldıkları seminerler ile geniş bir network ve vizyon elde etme imkanı bulmaktadırlar.

Kariyer Eğitim Kurumları ve Artistik Kuaförler Derneği’nin imzalamış oldukları Ortak İş Protokolü ile Kariyer Eğitim Kurumları Kuaförlük Bölümü öğrenci ve mezunlarımız, eğitimlerini başarı ile bitirmeleri durumunda AKD bünyesindeki salonlarda staj ve iş imkanları ile buluşturulmaktadır.

Aynı zamanda, Artistik Kuaförler Derneği Yönetim Kurulun’dan oluşan Türkiye’nin en iyi kuaförlerinin katılımı ile gerçekleşen seminerlerimizde Türk Kuaförlüğünü yakından ve birebir marka sahiplerinden tanıma imkanı bulmaktadırlar.

Seminerlerimize katılmak için 0212 296 30 77 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.