68. Cannes Film Festivali Kırmızı Halı | Kariyer Eğitim Kurumları


68.’si gerçekleşecek olacak Altın Palmiye Ödülünün sahiplerinin belirlendiği Cannes Film Festivali, kırmızı halı geçitleriyle de şimdiden en çok konuşulan konular arasında yerini aldı.

Cannes Film Festivali kırmızı halı geçidi, her yıl olduğu gibi bu yıl da güzellik ve şıklık yarışına sahne oldu. Bir çok ünlü güzelin stilini ortaya koyduğu ve saç ve makyaj tercihleriyle güzelliklerini yarıştırdıkları bir tören oldu. Cannes 2015’in şimdiye kadar gerçekleşen galaların kırmızı halı törenlerinden en iyileri bugün sizin için seçtik. Eğer moda bölümlerinde okuyorsanız, kıyafet seçimlerinden modellerine kadar bir çok konuda ilham alabilirsiniz. Eğer güzellik bölümlerimizde okuyorsanız, sadeliği nasıl da başarılı saç ve makyajlarla öne çıkardıklarını görebilir ve bunlardan ilham alabilirsiniz.

Andie McDowell

Cannes 2015 kırmızı halı geçidinin güzelliğiyle büyüleyen bir ismi de 60 yaşına yaklaşmasına aldırmadan iddialı elbisesiyle dikkat çeken Andie McDowell oldu. Elbisesinin rengi ve dekoltesiyle şıklığını, onu her zaman görmeye alıştığımız saç ve makyajıyla tamamlamış.

Fahriye Evcen

Cannes 2015’in en şık isimlerinden biri sevilen Türk Oyuncu Fahriye Evcen’di. Beyaz elbisesiyle yabancı basının da oldukça ilgisini çekmeyi başardı. Tom Ford imzalı kıyafetiyle Cannes Film Festivali kırmızı halı geçidinde yer aldı. Loreal Paris 2015 güzellik elçisi olan Fahriye Evcen, saç ve makyajıyla da şıklığını başarılı bir şekilde tamamlamış.

Doutzen Kroes

Cannes Film Festivali’nde bu yıl en çok tercih edilen beyazdı. Beyazın zerafetine güvenen ünlülerden biri de Doutzen Kroes. Yeni sezonda Victoria’s Secret Meleği olmayacağını açıklayan Doutzen, podyumdaki meleklikten kırmızı halıda melek olmaya karar vermiş gibi görünüyor. Beyaz elbisesi ve kusursuz makyajıyla kırmızı halı geçidinin en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Loreal’in güzellik elçilerinden biri olan Doutzen, son bir kaç yılın yükselen trendi olan, çabasız saçları tercih etmiş. Makyajında sade ama iddialı bir seçim yapan Doutzen koyu ve dumanlı bir makyaj ve göz makyajını dengeleyen açık tonlarda bir ruj tercih etmiş. Cildinin kusursuzluğunu da ön plana çıkarmış ve makyajında gölgelendirme kullanmamış.

Poppy Delevingne

Cannes 2015 kırmızı halı geçidinin bir diğer şık ismi ise, en çok ilgi gören ve en çok kazanan modellerinden biri olan Cara Delevingne’in ablası Poppy Delevingne. Poppy Delevingne yeşil elbisesinin transparan oluşuna karşın kıyafetini çok başarılı taşıdı. Saç ve makyajı için aynı özeni göstermese de şıklığıyla gecenin beğenilen isimlerinden biri oldu.

Moda ya da kozmetik ile ilgiliyseniz, siz de Cannes 2015 kırmızı halı geçitleriyle ilgili en beğendiğiniz saç, makyaj ve kıyafetleri yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşabilirsiniz.