Paper Hats Yaratıcı Şapka Tasarım Yarışması Sonuçlandı!

28 Mayıs 2015

Kariyer Eğitim Kurumları'nın Moda Tasarımı ve Stilistlik bölümü öğrencileri ve mezunları için düzenlediği kağıt şapka tasarım yarışması finalistleri, birbirinden değerli jürimiz tarafından seçilerek belirlendi.

Devamı


Nisan ve Mayıs Ayı Gerçekleşen Moda Seminerleri

18 Mayıs 2015

26 Nisan'da Hegemonya Ajans kurucusu Zeynep Sekban Kariyer Eğitim Kurumları moda bölümü öğrencileri ile “Moda İletişimi ve Pr” konulu seminerde bir araya geldi.

Devamı


Moda ve Güzellik Seminerlerimiz Nisan 2015

27 Nisan 2015

Her ay öğrencilerimizle moda ve güzellik sektöründen firmaları ve uzman kişilerle buluşturduğumuz seminerlerimiz Nisan ayında da yoğun olarak gerçekleşti. İşte moda ve güzellik eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin katıldığı seminerlerden kareler!

Devamı


Kariyer Make-up Team HAIRiST 2015

16 Nisan 2015

Kuaförlük sektörünün son 5 yıldır büyük ilgi ile takip edilen saç tasarım etkinliği HAIRiST, geçtiğimiz hafta Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

Devamı


Sektör Firma Gezileri Şubat-Mart 2015

02 Nisan 2015

Kariyer Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizi sektörün önde gelen firmaları ile buluşturmaya devam ediyoruz. Moda Tasarımı ve Stilistlik bölümü öğrencilerimizle 25 Şubat 2015'te şık ve seçkin modelleri ile modaya yön veren Gusto markasını ziyaret ettik.

Devamı